HAKKIMIZDA

2010 yılının Temmuz ayında kurulan Gardens of Bosphorus 2012 Ocak ayında ismini VERDE VİTA (YEŞİL YAŞAM) olarak değiştirmiştir. Verde Vita efektif liderlik yapısı, şirket içi ve dışı iletişimi, yüksek mimari proje deneyimi ve müşteri memnuniyeti anlayışıyla yola çıkan, İstanbul şehrin deki zamanın en önemli inşaat, peyzaj ve iç dekorasyon yatırımlarına aday olup, bunları zamanında başarıyla tamamlamayı taahhüdü altına almıştır. Böylece Verde Vita, kalite yönetim sisteminin sağladığı sürdürülebilir ve süreksel iyileşme süreciyle birlikte, güçlü, yaratıcı, takım olma ruhunu proje ve uygulama işlerine yansıtan, konusunda uzmanlaşmış bir peyzaj şirketi konumuna gelmiştir.


MİSYONUMUZ

VERDE VİTA olarak misyonumuz ismimizin farkını yaratmak amacıyla sadece tüzel kişilerin ya da ortak alanların peyzaj dizaynlarını değil aynı zamanda orayı kullanacak olan kişilerin dolaylı olarak yaşamlarını dizayn etmektir. İsmimizin de verdiği mesajla evlerinize vazgeçilmez eşsiz yeşil bir yaşam sunuyoruz. Biz Verde Vita firması olarak yüksek tasarım ve uyumluluk standartlarımızla sadece Türkiye’deki peyzaja değil, yurt dışına yolladığımız ihracat ürünlerimizle birlikte Avrupa’nın pek çok ülkesine hizmet etmekteyiz.

Gelecek kuşaklara daha sağlıklı, bilinçli ve doğal bir peyzajın bırakılmasını Verde Vita olarak bir sosyal görev görmekteyiz.


VİZYONUMUZ

VERDE VİTA olarak vizyonumuz yurt içinde büyük inşaat holdinglerinin işlem faaliyetlerinin büyük bir bölümünü gerçekleştiren inşaat ve peyzaj taşeronları olmak. Belediye ihalelerinde ise sayılı bir paya sahip olan şirketler arasına girmektir.

Yurt dışında ise AB standartlarına uygun olan ürünlerimizle birlikte Avusturya, Macaristan, Almanya, Norveç, Danimarka, İsveç, Polonya, Rusya ve Irak gibi ülkelerde gelişen inşaat sektörüyle, peyzaj planlamasından pay alabilmek ve Türkiye ismini en iyi şekilde çağrıştırmaktır.